Profil

Vznik společnosti

Společnost Autoport byla založena v roce 1993 jako malý provoz specializující se na servisování vozů Citroën. Někteří naši dlouholetí příznivci si možná tyto začátky v Praze 9 - Na Harfě ještě pamatují. Tehdy jsme se stali autorizovaným prodejcem a opravcem značky.

Růst společnosti

Společnost se během pár let rozvíjela takovým tempem, že během krátké doby jsme se přesunuli do podstatně většího areálu v Praze 10, nejprve v Malešicích a poté ve Strašnicích v Korytné ulici - zde působíme doposud.

Autoport v současné době

Díky strategické poloze našeho sídla a kvalitnímu personálu zajišťujícímu neméně kvalitní služby se nám daří neustále zvyšovat prodej nových vozů i objem servisních zakázek. V roce 2007 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový showroom, který se stal jakousi výkladní skříní společnosti Autoport a symbolem jejích úspěchu, rozvoje a postavení na trhu.

Kvalita, zkušenosti, zodpovědnost a nadstandardní péče o zákazníky

Díky kvalitám našich služeb a věrnosti spokojených zákazníků dnes společnost Autoport zaujímá čelné postavení nejen v pražském regionu, ale i v republikovém měřítku. Budeme se snažit, aby to platilo i v budoucnu.
Věřím, že Vy, kdo čtete tyto stránky, už naším spokojeným zákazníkem jste, a nebo se jím brzy stanete.

S pozdravem Miroslava Maresová, majitelka a jednatelka společnosti Autoport