Úterý 24 březen 2020

Nové informace k fungování od 24.3.2020


Vážení zákazníci, v souladu s nařízením vlády nelze u nás do odvolání koupit vůz osobním výběrem, ale můžeme řadu věcí řešit telefonicky nebo emailem. SERVIS zůstává otevřen a poskytuje plný rozsah služeb.

Ovšem z organizačních důvodů jsme pouze dočasně zrušili sobotní služby. Abychom Vám v této nelehké době nabídli nějakou přidanou hodnotu, máme pro Vás tato aktuální vylepšení našich služeb.

1.    Až do odvolání, nejpozději však do 10. dubna 2020, Vám v případě objednání přezutí kol provedeme desinfekci interiéru vozidla ozónem ZDARMA. Tuto službu zavádíme v souvislosti s nynějšími vyššími požadavky na celkovou hygienu.

Objednat se na přezutí můžete zde.

2.    Rovněž až do odvolání, nejpozději však do 10.dubna 2020, Vám nabízíme nad rámec běžného standardu tzv. pick-up servis. To znamená, že po telefonické dohodě si pro Váš vůz dojedeme a pak ho zase přivezeme zpět ZDARMA.
Platí do maximální vzdálenosti 20 km. Individuální podmínky nad tento rámec je možné domluvit s přijímacími techniky.

Úprava pracovní doby:


Servisní oddělení:


Po – Pá: 8:00 – 18:00
Sobota: zavřeno


Prodej nových vozů:


Do odvolání ZAVŘENO, personál prodejny je však k dispozici a je možno s ním komunikovat emailem, telefonicky, ve výjimečných případech osobně mimo provozovnu při dodržení nezbytných bezpečnostních pravidel.
 
Děkujeme za pochopení.


Váš kolektiv Autoportu