Středa 3 duben 2019

Svět C5 Aircross


C5 AIRCROSS = NEJKOMFORTNĚJŠÍ SUV VE SVÉ KATEGORII

Nový SUV CITROËN C5 Aircross, jehož vzhled splňují veškeré atributy pravého SUV - velká kola, robustní design a zvýšená světlá výška s unikátními prvky jako jsou chrániče Airbump®, kola o průměru 720 mm, světlá výška 230 mm, ochranné kryty podvozku a podběhů kol, střešní lišty a také celá škála možností pro vlastní úpravu vzhledu vozu.

 

Nový Citroën C5 Aircross je ve všech směrech dílem programu Citroën Advanced Comfort® a díky dvěma exkluzivním inovacím Citroën - tlumičům s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadlům  Advanced Comfort - se stává nejpohodlnějším SUV ve své kategorii.

Samostatná zadní sedadla, která jsou sklopná a podélně posuvná s nastavením sklonu opěradla, zajišťují variabilitu a uživatelský komfort na té nejvyšší úrovni a objem zavazadlového prostoru v rozmezí 580 až 720 l definuje v této třídě novou referenci z pohledu přepravní kapacity. Nadto ve výbavě najdeme 20 asistenčních systémů řízení, 6 technologií konektivity a Nový C5 Aircross tak právem získává označení SUV nové generace.

 

Sledujte svět Citroën C5 Aircross a jeho příběhy na www.c5aircross.cz nebo na instagramu. Předváděcí jízdu s C5 Aircross si objednávejte zde.