Čtvrtek 31 říjen 2019

ZIMNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ S 20% SLEVOU


ZIMNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ S 20% SLEVOU

Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, možná budete chtít vyjet se svým vozem CITROËN na hory. Jak ale zabalit vše potřebné a přepravit celou rodinu včetně nezbytné sportovní výbavy? Díky doplňkům CITROËN to bude hračka!

Naše nabídka praktického originálního příslušenství, s jehož pomocí vše bezpečně přepravíte Vás mile překvapí. Originální doplňky, které splňují přísné bezpečnostní normy, jsou vyráběny na míru Vašemu vozu, zdůrazní jeho styl a zvýší komfort cestování.

Nosiče lyží či snowboardů, střešní nosiče a boxy, koberce, vany do zavazadlového prostoru nebo třeba zástěrky – vyberte si z akční nabídky příslušenství to, které nejlépe odpovídá Vašim potřebám – nyní s 20% slevou!

A pokud si chcete být jistí, že je Váš vůz na zimní sezónu perfektně připraven, přijeďte během října a listopadu na podzimní prohlídku za akčních 399 Kč. Naši proškolení technici Váš vůz důkladně zkontrolují a Vy budete vědět, že se na něj můžete plně spolehnout. A mezi tím si u nás můžete dát skvělou kávu :-) 

CHCI SE OBJEDNAT NA PODZIMNÍ PROHLÍDKU

CHCI NABÍDKU NA PŘÍSLUŠENSTVÍ