Pondělí 28 prosinec 2020

Showroom & Servis Citroën v období od 27.12.2020 do odvolání.


Aktuální informace k provozu společnosti Autoport s.r.o. dle nařízení vlády od 27.12.2020 do odvolání.

Vážení zákazníci,

dle vládního nařízení jsme museli od 27.12.2020 do odvolání znovu přijmout ve společnosti Autoport s.r.o. (Autorizovaný prodejce servis vozů Citroën) následující opatření:

 

Servisní oddělení Citroën funguje bez jakéhokoliv omezení - můžete se objednat standardní cestou - telefonicky, emailem nebo online přes tento formulář.

 

Prodej nových vozů Citroën nepřerušen - vzhledem k vládnímu nařízení jsme museli do odvolání uzavřít pobočku pro zákazníky, ale pro jakékoliv dotazy, cenové nabídky nebo úvěrové kalkulace jsme Vám plně k dispozici. Pro kontaktování platí nadále všechny formy komunikace - telefonicky, emailem nebo online přes tento formulář. Osobní setkání není do odvolání možné. 

 

Nadále bychom Vás rádi informovali, že jsme přijali všechna potřebná preventivní opatření proti šíření viru COVID-19. Protože zdraví zákazníků a zaměstnanců je pro nás důležité, tak jsou všichni zaměstnanci vybaveni ochrannými prostředky (roušky a dezinfekční gely) a je zvýšen interval dezinfekce společných prostor. 

 

 Pořídit si nový vůz Citroën je v Autoportu i přes stížené podmínky velmi jednoduché.  Jsme tu pro Vás.

 

 

 

Víte, že Autoport má pro svoje zákazníky připravený Klub Citroën? Chcete čerpat slevy na servisní služby, náhradní díly, příslušenství a mít další výhody? Neváhejte registrovat svůj vůz (stačí zadat pár údajů) a začněte šetřit svoje peníze ještě dnes! 

 
Sledovat nás můžete na sociálních sítích Instagram nebo Youtube. Chcete dostávat novinky ze světa vozů Citroën & Autoport? Napište na zakaznickapodpora@autoport.cz!