Čtvrtek 1 října 2020

Citroën C5 Aircross Hybrid


Vyjíždíme s Citroën C5 Aircross na cesty a máme pro Vás výhodné nabídky!

Vážení zákazníci, 

ve spolupráci s prestižní agenturou Idealab s.r.o a online časopisem o architektuře Archizoom jsme pro Vás přichystali cesty po zajímavých místech v České republice a to rovnou s novým hybridním vozem Citroën C5 Aircross. Vůz si za necelé tři týdny zapůjčí hned několik veřejně známých osobostí s různými požadavky a nároky na pohodlí a výkon vozu. Můžete se těšit na zajímavé výstupy na sociálních sítích nebo na webech. Budeme rádi, když budete naše cesty sledovat. 

 

Nejvýhodnější nabídku na vůz Citroën C5 Aircross získáte v Autoportu - neváhejte nás ihned požádat o nezávaznou nabídku zde. Také pro Vás máme ve spolupráci s ALD Automotive s.r.o. speciální nabídku na operativní leasing. Například pro verzi Citroen C5 Aircross FEEL PACK HYBRID 225 e-EAT8 je nejnižší cena operativního leasingu bez služeb 9 990 Kč včetně DPH

 

Chcete si vyzkoušet Citroën C5 Aircross nebo Citroën C5 Aircross Hybrid? Žádný problém. :-) Napište nám zde a my se o Vás postaráme.

 Víte, že Autoport má pro svoje zákazníky připravený Klub Citroën? Chcete čerpat slevy na servisní služby, náhradní díly, příslušenství a mít další výhody? Neváhejte registrovat svůj vůz (stačí zadat pár údajů) a začněte šetřit svoje peníze ještě dnes! 

 
Sledovat nás můžete na sociálních sítích Instagram nebo Youtube. Chcete dostávat novinky ze světa vozů Citroën & Autoport? Napište na zakaznickapodpora@autoport.cz!