Pátek 4 prosince 2020

Máme OTEVŘENO


Showroom prodeje nových vozů a servisní oddělení funguje znovu bez omezení.

Vážení zákazníci,

 

s radostí Vám oznamujeme, že vzhledem k přechodu v protiepidemickém systému ČR na stupeň 3 máme znovu OTEVŘEN i showroom prodeje nových vozů Citroën. 

 

Servisní oddělení Citroën funguje bez jakéhokoliv omezení - můžete se objednat standardní cestou - telefonicky, emailem nebo online přes tento formulář.

 

Prodej nových vozů Citroën funguje bez jakéhokoliv omezení -  můžete se u nás osobně zastavit, prohlídnout si modelovou řadu vozů Citroën a vyzkoušet si nové vozy Citroën i při předváděcí jízdě. Objednejte se na předváděcí jízdu třeba s novým Citroën C5 Aircross Hybrid.  Víte, že Citroën C5 Aircross Hybrid můžete mít již od 9.990,- včetně DPH na operativní leasing? Více najdete zde.

 

Nadále bychom Vás rádi informovali, že jsme přijali všechna potřebná preventivní opatření proti šíření viru COVID-19. Protože zdraví zákazníků a zaměstnanců je pro nás důležité, tak jsou všichni zaměstnanci vybaveni ochrannými prostředky (roušky a dezinfekční gely) a je zvýšen interval dezinfekce společných prostor.  

 

Víte, že Autoport má pro svoje zákazníky připravený Klub Citroën? Chcete čerpat slevy na servisní služby, náhradní díly, příslušenství a mít další výhody? Neváhejte registrovat svůj vůz (stačí zadat pár údajů) a začněte šetřit svoje peníze ještě dnes! 

 
Sledovat nás můžete na sociálních sítích Instagram nebo Youtube. Chcete dostávat novinky ze světa vozů Citroën & Autoport? Napište na zakaznickapodpora@autoport.cz!