Pondělí 18 ledna 2021

Nový Citroën C4


Nový Citroën C4 je připraven na předváděcí jízdy a těší se na Vás! Přijďte se svést s tímto skvělým vozem a poznejte na vlastní kůži komfort nového Citroënu C4.

Vážení zákazníci,

nový model vozu Citroën C4 je od nyní připraven na předváděcí jízdy v Autoportu. Ano i v této těžké době je za dodržení nejpřísnějších hygienických opatřeních možná předváděcí jízda s novým Citroën C4. Neváhejte si REZERVOVAT svou předváděcí jízdu u kolegů z obchodního oddělení. Při rezervaci Vám sdělí jaké jsou možnosti vyzkoušení vozu Citroën C4.

 

 

 

Důležité | Při testovací jízdě jsou dodržována nejpřísnější hygienická opatření a po každé jízdě je vůz vydezinfikován ozonovým generátorem. 

 

CHCI SI REZERVOVAT PŘEDVÁDĚCÍ JÍZDU

 

CHCI NABÍDKU

 

CHCI SI PROHLÉDNOUT CENÍK

 

Víte, že Autoport má pro svoje zákazníky připravený Klub Citroën? Chcete čerpat slevy na servisní služby, náhradní díly, příslušenství a mít další výhody? Neváhejte registrovat svůj vůz (stačí zadat pár údajů) a začněte šetřit svoje peníze ještě dnes! 

 
Sledovat nás můžete na sociálních sítích Instagram nebo Youtube. Chcete dostávat novinky ze světa vozů Citroën & Autoport? Napište na zakaznickapodpora@autoport.cz!