Čtvrtek 22 října 2020

Provoz nepřerušen


Aktuální informace k provozu společnosti Autoport s.r.o. dle nařízení vlády ze dne 21.10.2020.

Vážení zákazníci,

dle vládního nařízení ze dne 21.10.2020 jsme museli do odvolání přijmout ve společnosti Autoport s.r.o. (Autorizovaný prodejce a servis vozů Citroën) následující opatření:

 

Servisní oddělení Citroën funguje bez jakéhokoliv omezení - můžete se objednat standardní cestou - telefonicky, emailem nebo online přes tento formulář. Upozorňujeme, že od 1.11. je nutné mít zimní obutí na všech vozidlech, neváhejte se proto objednat co nejdříve. Nabídku zimních pneumatik naleznete zde.

 

Prodej nových vozů Citroën nepřerušen - vzhledem k vládnímu nařízení jsme museli do odvolání uzavřít pobočku pro zákazníky, ale pro jakékoliv dotazy, cenové nabídky nebo úvěrové kalkulace jsme Vám plně k dispozici. Pro kontaktování platí nadále všechny formy komunikace - telefonicky, emailem nebo online přes tento formulář. Osobní setkání není do odvolání možné. Víte, že Citroën C5 Aircross Hybrid můžete mít již od 9.990,- včetně DPH na operativní leasing? Více najdete zde.

 

Nadále bychom Vás rádi informovali, že jsme přijali všechna potřebná preventivní opatření proti šíření viru COVID-19. Protože zdraví zákazníků a zaměstnanců je pro nás důležité, tak jsou všichni zaměstnanci vybaveni ochrannými prostředky (roušky a dezinfekční gely) a je zvýšen interval dezinfekce společných prostor. 

 

 Pořídit si nový vůz Citroën je v Autoportu i přes stížené podmínky velmi jednoduché.  Jsme tu pro Vás.

 

 

 

Víte, že Autoport má pro svoje zákazníky připravený Klub Citroën? Chcete čerpat slevy na servisní služby, náhradní díly, příslušenství a mít další výhody? Neváhejte registrovat svůj vůz (stačí zadat pár údajů) a začněte šetřit svoje peníze ještě dnes! 

 
Sledovat nás můžete na sociálních sítích Instagram nebo Youtube. Chcete dostávat novinky ze světa vozů Citroën & Autoport? Napište na zakaznickapodpora@autoport.cz!